MENU
Jan Goliáš - čerpadla
Olšovská 856
696 81 Bzenec
Tel:+420 518 384 423
Mobil:+420 731 109 776
e-mail:bzenec@golias-pumpy.cz
e-shop: www.cerpadlashop.cz
AKTUALITY

  • Čerpadlo G-32 nově s nerezovým oběžným kolem. Viz. více zde.

  • K nákupu můžete nově využít také e-shop na adrese: www.cerpadlashop.cz

Zajišťujeme pozáruční servis na čerpadla jak tuzemské, tak zahraniční produkce. Mezi nejčastěji opravovaná čerpadla patří čerpadla od firem: ALFAPUMPY, AQUACUP, AQUATRADING, CALPEDA, FLYGT, GRUNDFOS, HCP, ISH&MSA, KOVO KONICE, LIVERANI, LOWARA, NOCCHI, SIGMA, WILO. V případě, že vlastníte čerpadlo od jiného výrobce je oprava také možná, záleží ale na typu a stavu čerpadla. Neváhejte nás kontaktovat a věříme, že vám vyjdeme vstříc. U vybraných výrobců poskytujeme i záruční servis (např. SIGMA).

V některých případech nejsou opravy možné (nejsou dostupné náhradní díly), nebo se oprava nevyplatí z finančního hlediska (poškození čerpadla je tak rozsáhlé, že oprava je vzhledem k pořizovací ceně již nerentabilní). V tomto případě vám nabídneme náhradní variantu nového čerpadla dle parametrů, které Vám budou vyhovovat. Jestliže budete s nabídku souhlasit a zakoupíte si u nás čerpadlo nové, zjištění závady u neopravitelného čerpadla a kalkulace ceny opravy Vám nebude účtována.

Za zjištění závady u běžných typů čerpadel účtujeme cenu od 100 do 550 Kč bez DPH za jedno čerpadlo a to v závislosti na typu čerpadla a jeho stavu.

V případě, že u nás zakoupíte čerpadlo, nebo příslušenství, provádíme zdarma např. stažení a naražení spojky u čerpadel SVA, spojování jednotlivých komponentů při sestavování domácích vodáren, spojování komponentů pomocí speciálních tmelů a další.

Postup při zadávání opravy:
1)Čerpadlo odmontujte a přivezte k opravě.
2)Na naší prodejně čerpadlo přijmeme, vydáme Vám zakázkový list.
3)Servisní technik zjistí závadu, případně poškození čerpadla.
4a)V případě, že bude pravděpodobná cena opravy do 55 % ceny nového čerpadla, bude čerpadlo opraveno. Poté budete kontaktování pomocí SMS zprávy, že je čerpadlo opraveno a připraveno k odběru včetně konečné ceny opravy.
4b)Pokud bude odhadovaná cena opravy vyšší než 55 % ceny nového čerpadla, kontaktujeme Vás telefonicky a domluvíme se na dalším postupu.
Upozornění:
Jestliže zákazník při opravě čerpadla požaduje vrácení poškozených dílů, je nutno na tuto skutečnost upozornit předem.
V případě, že po opakované výzvě nedojde do 6 měsíců od této výzvy k odběru zakázky, je firma oprávněna tento výrobek odprodat.
© 2011-2016 golias-pumpy.cz - Všechna práva vyhrazena. | Aleš Lorenc
stín stránky